Bumbleride Factory Meal


Inimesed meie toodete taga. Perekond kõigepealt. Mitte ainult meie enda ja meie tooteid ostvate perede, vaid ka meie tooteid valmistavate inimeste ja perede elus. Kui Bumbleride sündis 2004. aastal, avastasime Taiwanis tehase, mis oli pereettevõte ja mida juhtis, koostetehas, kus olid eetilised töötingimused, õiglane tasu ja hiljuti 5-päevane töönädal ilma ületunnita (vs 6 päeva mujal) . Me teadsime, et see on matš. Paremad tingimused võivad tähendada suuremaid kulusid, kuid usume, et inimväärtus on palju suurem, ja teame isiklikult, et meie tehases töötavate inimeste pered hindavad neid asju. Meie tehas töötab Taiwanis üle 50 alltöövõtjaga, kes on kõik väikeettevõtted, sageli ka pereettevõtted. See sobib hästi meie ärifilosoofiaga, mis põhineb pigem tugevatel suhetel kui madalaima hinnaga valiku otsimisel. Oleme väga uhked, et töötame endiselt sama tehasega, millega alustasime 2004. aastal, ja hindame meie ainulaadset partnerlust, mille oleme koos loonud. Kui meie asutaja Taiwani külastab, on see töö ja mäng - koos matkamise, mahepõllumajanduse ja söögikordade jagamisega.


Me oleme kimalane

Bumbleride Factory Qaulity


Kvaliteet on oluline. Meie väikepartii tootmise lähenemisviis tähendab viimistletud tööd, mis hoiab kvaliteedi ühtlasena, kuid toodab ainult seda, mida prognoosime, et vähendada liigset jäätmeid. Olles kooskõlas meie tehase ja tootmisprotsessi iga sammuga, saame olla osa edusammust ideest lõpuni, jälgides iga väikest detaili. Võimalus tehase omanikuga mütsi kukkumisel vestelda läheb üle ja kaugemale sellest kommunikatsiooniteest, mida me megavabrikutes ette kujutame.


Bumbleride Garden


Tehes õiget asja. Meie keskendumine kõige väiksema keskkonnamõjuga materjalide valimisele, ent samas ka vastupidavuse ja jõudluse integreerimine, võib toimuda sujuvalt, tehes tihedat koostööd ja jagades sama visiooni. Püüame hoida oma tooteid võimalikult lähedal, et kvaliteet oleks ühtlane, kuid olla ka teadlik kõigest, mis toimub kulisside taga. See tähendab detailidele tähelepanu pööramist, näiteks kui me näeme kõvasti vaeva ringlussevõetud materjalide hankimisel, kuid hallame halvasti tootmiskogust või jäätmeid, kaotatakse keskkonnale saadav kasu. Meie tehas jagab meie nägemust ja toodab väga vähe jäätmeid ning taaskasutab või taaskasutab peaaegu kõike. Tootmisprotsessi kõigis aspektides teadlik olemine on ülioluline, sest see võib olla väga räpane äri. Suuremad tehased võivad endale lubada kalleid sertifikaate ja turustada ennast sellisena. Hindame kõrgelt töötajate ohutust, õiglast poliitikat ja keskkonnakaitset edendavate sertifikaatide kriteeriume ja tähtsust. Kuid meie kogemuste põhjal on veelgi olulisem teada, kes teie tooteid ja nende protsesse valmistab. Nii nagu me ostaksime pigem kohalikult mahepõllumajandustootjalt kui mega mahetoidu brändilt. Õige tegutsemine ei ole alati ilmne, kuid rahuldust pakub teadmine, et anname endast parima.


Factory and Bumbleride Staff