Meie Edulugu

Bumbleride Founding Family
Bumbleride Our Fabrics
Bumbleride Family

Sündinud San Diegos, Californias

2004. aastal, olles inspireeritud oma esimese lapse Ella sünnist, panid Matt ja Emily Reichardt oma kodus San Diegos aluse Bumbleride’i kaubamärgile. Lastega aktiivses elurütmis elamine ja igapäevaselt kasutatavate toodete vahetu mõju tunnetamine sütitab Bumbleride’i loomingulisust veel tänagi.

Bumbleride Our Story Designed For Adventure- Indie Twin Double Stroller

Loodud Pisikeste Seiklejate Jaoks

Oleme disaininud Bumbleride’i tooted otstarbekalt nii väiksekestega terviserajale jooksma minemiseks kui ka kohalikul turul jalutamiseks. Just seetõttu olemegi võtnud iga üksiku toote loomise juures aluseks lapsevanemate reaalelul põhineva tagasiside.

Bumbleride Our Story Materials Matter - 100% RPET No Harmful Chemicals Innovative Dye Process

Materjalid On Väga Olulised

Tekstiilid, alumiinium ja plastik, millest Bumbleride’i tooteid valmistatakse, on valitud äärmise hoolikusega, pidades silmas materjalide vastupidavust, ohutust, funktsionaalsust, aga ka keskkonnamõjutegureid.

Tootmine võib olla vägagi reostav protsess, mistõttu oleme omale välja valinud uuendusmeelsed tarnijad, kes püüdlevad energia ja vee säästmise ning jäätmete tekke vähendamise poole. Kõik meie materjalid on ohtlike kemikaalide vabad ning sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX Standard 100 1. klassile. Bumbleride’i materjalid on valmistatud 100% ümbertöödeldud veepudelitest (rPET, polüetüleentereftalaat) toodetud polüestrist. Lisaks sellele kasutame me mustade värvitoonide juures uuenduslikku värvimisprotsessi, mis säästab ligikaudu 95 kuni 150 liitrit vett ühe lapsevankri kohta. Tänu sellele ei säästa me ainuüksi vett, vaid aitame vähendada ka värvimisprotsessiga kaasnevat reostust. Lisateavet OEKO-TEX-i ja meie materjalide kohta leiate siit.

Bumbleride Factory

Pühendunud Oma Oskustööle

Oleme teinud koostööd ühe ja sama Taiwani perefirmaga juba alates 2004. aastast. Bumbleride on nende põhiline fookuspunkt ning nad teevad koostööd 50 iseseisva tarnijaga, kellest igaüks täidab vastavalt oma oskustööle spetsiifilist ülesannet. Taoline unikaalne partnerlussuhe võimaldab meil säilitada tugevaid sidemeid vahetult nendega, kes aitavad muuta Bumbleride’i tooted parimateks, mis täna saadaval on.

Bumbleride Our Story The Bumbleride Promise

Bumbleride’i Lubadus

Me teame, et olete oma igapäevaeluga hõivatud. Seetõttu vajate tooteid ja teenuseid, mis toimiksid veatult ja sujuvalt, ning koostööpartnerit, kes oleks teile toeks, kui tooted ja teenused alt veavad. Meie jaoks ei ole asi ainult kvaliteetse teenuse osutamises, vaid ka pakutavatest teenustest hoolimises.

Bumbleride Our Story The Ride Of Your Life

Teie Elu Mugavaimad Sõidud

Selleks, et saaksite püsida aktiivsena ja teha asju, mis teile meeldib, juba esimesest päevast alates. Et hoida meeles, et aktiivne eluviis soodustab aktiivset kujutlusvõimet. Et avastada maailma, olles teadlik oma mõjust sellele. Bumbleride jagab neid samu vaateid ning valmistab tooteid, mis pakuvad teile teie elu mugavaimaid sõite.

Thank You Bumbleride Family

Nii Palju Siis Meist...

Jagage meiega ka oma seiklusi! Hüpake peale ja ühinege meie sõitudega. Saate meid jälgida märksõnadega @bumbleride, #bumbleride või #bumblerideadventures ning olla ise osa meie uudistevoost.